Mobirise Web Page Generator

Nasze filmy

ALE UBAW

Spot reklamowy latających rowerów

Latające Rowery to atrakcja, na której siłą własnych nóg można wzbić się aż na 7 metrów nad ziemię -zobacz to na naszym wideo!


DADDY'S CASH

Teledysk  do utworu
"We will never know"

Klip ekipy z Box of Emotions, przeplatany ujęciami z planu naszego teamu - Mateusz Skorek (58 klatek) i Łukasz Niewiadomski (Diorama studio).

58 KLATEK PROMO

Nasz film promocyjny

Nagrywany w auli opuszczonego budynku liceum w Sosnowcu. Magiczna atmosfera, nasz sprzęt i ekipa – musisz zobaczyć efekt końcowy!


GRUPA KAPIAS

Film instruktażowy
sadzenie roślin w gruncie

Piętnastohektarowa szkółka Grupy Kapias to miejsce przepiękne! Oceńcie ją sami śledząc przy okazji proces sadzenia roślin w gruncie. Wykonany na zlecenie Fly&watch.plGRUPA
PGO S.A.

Film prezentacyjny działalności firmy

Odlewnia Śrem i Kuźnia Glinik mają wiele tajemnic, odkryj je razem z nami – zapraszamy na wspólny spacer po spółkach należących do Polskiej Grupy Odlewniczej!


DADDY'S CASH

Making of teledysku do utworu
"We will never know"

Wykonany przez nas we współpracy z Diorama Studio Projektowe na zlecenie producenta wykonawczego Box of Emotions - studio animacji.


KOSME
TOLOGIA
.COM.PL

Making off sesji fotograficznej

Kulisy powstawania sesji zdjęciowej wykonanej na zlecenie Magazynu Internetowego Kosmetologia.com.pl


URODZINY
DERMO
KREACJI

Relacja z drugich urodzin gabinetu

Zapraszamy w podróż do kobiecego świata pielęgnacji i relaksu. Spójrzcie jak świętował swoje dwa lata na rynku gabinet Pani Doroty – warto!

58 SHADES OF SUMMER

Film z prezentacją naszych możliwości

Zatrzymać w kadrze leniwą atmosferę letniego dnia w Beskidzie Niskim – bezcenne. Zanurz się razem z nami w tych wakacyjnych wspomnieniach.BEAUTY INNOVATION
2016

Relacja z wydarzenia

Forum branży kosmetycznej Beauty Innovations to sztandarowa impreza organizowana przez portal Biotechnologia. Jak udało się wydarzenie w 2016? Zobaczcie!


FSWO

Intro

Energia, pasja i przyjaźń to elementy, które składają się na wizerunek agencji eventowej FSWO, czy uchwyciliśmy to w ich czołówce? Oceńcie sami!
Wykonany na zlecenie Fly&watch.pl


MARGARETE
I ZDZISŁAW

Teledysk ślubny

Jak w pięć minut ukazać najważniejsze momenty z dnia zaślubin? Pokazać wzruszenie, miłość, powagę oraz radość? My robimy to tak!


KOSMETYKI DALTON 

Prezentacja z dni otwartych
Gabinetu FanMed 

Prezentacja marki preparatów DALTON beaute de la mer oraz kosmetyków kolorowych Yves Stöckli w gabinecie FanMed w Mikołowie. Musisz to zobaczyć!

Skontaktuj się z nami


Telefonicznie pod numerem  537 558 058,  
wysyłając mail na biuro@58klatek
Albo skorzystaj z poniższego formularza

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach?   


Zapisz się do newslettera i otrzymuj pierwszy informacje o promocjach, nowościach i okazjach.